Referencie

Syráreň Havran, a.s. - Ing. Vladimír Michálek

Syráreň Havran, a.s. - Ing. Vladimír Michálek

Spoločnosť ekoposs+ pre nás okrem účtovného auditu realizuje účtovné a daňové poradenstvo už vyše 13 rokov. Počas tejto doby sme úspešne spolupracovali na niekoľkých špeciálnych prípadoch pri tvorbe metodiky, pri posudzovaní rôznych vplyvov na hospodárenie a finančné zdravie spoločnosti, konzultovali sme prípady špecifické pre mliekarenskú výrobu. U členov tímu firmy ekoposs+ sme vždy našli odpovede aj na naše otázky z oblasti obchodu, konkurzného konania a mzdovej oblasti.

Sme radi, že pravidelne dostávame elektronicky novinky s legislatívnymi zmenami, ktoré nám pomáhajú zorientovať sa v spleti informácií a vďaka tomu neplníme naše police zbytočnými publikáciami.

KlimaGroup - PhDr. Jakub Horváth

KlimaGroup - PhDr. Jakub Horváth

So spoločnosťou Ekoposs+ sme maximálne spokojní.
Už roky sa nám starajú o kompletné účtovníctvo vrátane komunikácie s úradmi. Pani Sandtner a celý jej kolektív má profesionálny prístup, vedia podržať aj v ťažkých chvíľach, komunikácia na úrovni a väčšinu času ich zastihnete usmiatych a v dobrej nálade.

Ak svoje doklady zveríte do ich rúk, určite neoľutujete, stačí sa dohodnúť, podpísať splnomocnenie na komunikáciu s úradmi a máte bezstarostné účtovníctvo. Ďakujeme :)

KIRA - Mgr. Marek Krnáč

KIRA - Mgr. Marek Krnáč

So spoločnosťou ekoposs+ spolupracuje naša organizácia už od svojho vzniku v roku 2020.

Veľmi si ceníme najmä korektný, ústretový a profesionálny prístup spoločnosti a vyzdvihujeme vysoký štandard ponúkaných služieb, ako aj ľudského prístupu všetkých zamestnancov a vedenia spoločnosti.

M-MAS, s.r.o. - Jolana Veselská

M-MAS, s.r.o. - Jolana Veselská

S firmou ekoposs+ s.r.o. spolupracujeme už niekoľko rokov v oblasti účtovníctva a auditu.

So spoluprácou sme spokojní. Zamestnanci firmy sú vždy ústretoví, vo veľa veciach nám pomohli. Radi poradia vo všetkých oblastiach finančného vedenia našej spoločnosti.

Evolutika - Laco Hlavička

Evolutika - Laco Hlavička

Spolupracujem s touto spoločnosťou už 8 rokov.

Všetci pracovníci sú ústretoví a profesionálni, vždy sa dá s nimi komunikovať. Svoju prácu zvládajú k maximálnej spokojnosti.

Agentúra ŠIPKOVSKÝ s.r.o. - Juraj Šipkovský

Agentúra ŠIPKOVSKÝ s.r.o. - Juraj Šipkovský

Veľmi pohotoví a rýchli. Veľmi dobrá spolupráca. Ďakujem.

ekoposs+

Adresa

ekoposs+, s.r.o.
Sadová 3/A,
905 01 Senica